Współpraca z deweloperami

Grupa MAWEN - doświadczony administrator nieruchomości

Obsługa nieruchomości - oferta dla deweloperów
Współpraca deweloperska Warszawa

Obsługa nieruchomości
- oferta dla deweloperów

Nowy budynek to powód do dumy, ale też duże wyzwania. W szczególności w kontaktach z właścicielami odbierającymi upragnione mieszkanie. Nowi mieszkańcy i ich oczekiwania spotykają się z często odmiennym spojrzeniem na pewne sprawy przez developera.

Chcemy by początki w nowym M przebiegały bezboleśnie. Wiele takich procesów udało nam się przeprowadzić z korzyścią dla deweloperów i nowych mieszkańców. To od tego jak zadowoleni będą nowi mieszkańcy zależy opinia o deweloperze rzutująca na jego wyniki sprzedaży przy kolejnych inwestycjach.

Nowy budynek wymaga odpowiedniego podejścia to tematu zarządzania i administrowania. Pomagamy deweloperom odciążając ich od czasochłonnych prac związanych z administrowaniem nowego budynku. Czuwamy nad profesjonalnym doborem firm obsługujących nieruchomość, nad należytym wykonaniem napraw reklamacyjnych przed podwykonawców i nad całym procesem powołania i powstawania nowe wspólnoty mieszkaniowej.

Zarządzanie nieruchomością
- co dokładnie robimy?

Mawen Nieruchomości

Nasza firma oprócz administrowania i zarządzania w sposób rzetelny oraz na najwyższym poziomie wykonuje następuje prace:

Obsługa developerska

Start typing and press Enter to search