Inwestorstwo
zastępcze

MAWEN nieruchomości - obsługa inwestorstwa zastępczego

Inwestorstwo zastępcze Mawen nieruchomości

Inwestycja budowlana to skomplikowane przedsięwzięcie, dlatego pieczę nad nią powinny sprawować osoby kompetentne, specjalizujące się w tej dziedzinie. Zlecając inwestorstwo zastępcze takim ekspertom, możesz zyskać pewność, że realizacja Twojego projektu przebiegnie szybko, sprawnie i zgodnie z planem.

Inwestorstwo zastępcze -
zakres usług

MAWEN Nieruchomości

Nasza oferta inwestorstwa zastępczego obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę techniczną, administracyjną, księgową i prawną. 

Możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie na każdym etapie realizacji inwestycji, czyli od momentu opracowania wstępnej koncepcji do chwili przekazania kluczy do nowego lokum wraz z pozwoleniem na jego użytkowanie, a jeśli zajdzie taka konieczność, również później, w pierwszych miesiącach jego eksploatacji. 

Zajmiemy się sporządzeniem potrzebnej dokumentacji, dopełnimy niezbędnych formalności, dokonamy rozliczeń finansowych, weźmiemy też na siebie wybór ekipy budowlanej i innych podwykonawców oraz nadzór nad ich działaniami i kontrolę efektów.

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

Jedyne, co musisz zrobić samodzielnie, to sfinansować całe przedsięwzięcie i udzielić nam pełnomocnictwa podpisując umowę o inwestorstwo zastępcze dającą nam prawo do reprezentacji w trakcie procesu inwestycyjnego.

Profity
z inwestorstwa zastępczego

MAWEN Nieruchomości

Powierzenie obowiązków inwestora osobie trzeciej, posiadającej niezbędne kompetencje, wiedzę i doświadczenie, to najwygodniejszy sposób prowadzenia inwestycji budowlanej.

Takie rozwiązanie z jednej strony nie będzie wymagać od Ciebie praktycznie żadnego zaangażowania, z drugiej zaś da Ci gwarancję, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z założeniami i przy minimalnych kosztach

Dodatkową korzyścią wynikającą ze współpracy z inwestorem zastępczym jest oszczędność czasu i nerwów

Decydując się na podpisanie z nami umowy o inwestorstwo zastępcze, zyskujesz święty spokój, ponieważ wszelkie zadania związane z realizacją inwestycji i odpowiedzialność za jej powodzenie bierzemy na siebie.

Profity z inwestorstwa zastępczego

Wybierz nas na inwestora zastępczego

Nasza firma z siedzibą w Warszawie (Igańska 28, 04-083 Warszawa) i oddziałami w Ożarowie Mazowieckim (Kolejowa 14A, 05-850 Ożarów Mazowiecki) i Poznaniu (Knapowskiego 12, 60-126 Poznań) oferuje profesjonalne usługi inwestorstwa zastępczego skierowane zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych, a także instytucji publicznych z tych i okolicznych miast. 

Jesteśmy doświadczonym, godnym zaufania partnerem z wieloma sukcesami na koncie i pozycją lidera w branży.

Jeśli powierzysz nam opiekę nad realizacją swojego projektu, będziesz mógł spać spokojnie wiedząc, że Twoja inwestycja jest w dobrych rękach.

Od przeszło 10 lat, zajmujemy się fachową obsługą nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych oraz handlowych.

Start typing and press Enter to search