Obsługa lokali prywatnych

Grupa MAWEN - obsługa i administracja nieruchomości

Administracja lokale prywatne
Opieka lokal prywatny

Oferta lokale prywatne

Czasami nawet najprostszych rzeczy nie da się wykonać na odległość, a póki nikt nie wymyśli teleportacji nie możesz być w kilku miejscach na raz.

Coraz więcej osób w Polsce posiada kilka nieruchomości a część uczyniła z ich wynajmu swoje źródło dochodów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom takich osób. Prezentacja mieszkań kilku kolejnym osobom zainteresowanym wynajmem potrafi być wykańczająca, a później czeka jeszcze podpisanie umowy i pilnowanie terminowych płatności. 

Przeprowadzenie remontu: wybór wykonawcy, materiałów i nadzór nad wykonaniem prac zgodnie ze sztuką budowlaną to kolejne trudne wyzwanie szczególnie dla kogoś kto nie zajmował się nigdy robotami budowlanymi. No i te stale pojawiające się sprawy do załatwienia: przeciekająca rura, źle działająca kuchenka, zepsuta spłuczka.

Zostaw to wszystko ludziom, którzy profesjonalnie zadbają o Twoje nieruchomości, o ich stan techniczny i właściwą prezencję dzięki czemu Ty będziesz mógł cieszyć się życiem spędzając czas tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie musisz.

Zarządzanie lokalami prywatnymi
- co dokładnie robimy?

Mawen Nieruchomości

Start typing and press Enter to search