Wspólnoty
mieszkaniowe.

Grupa MAWEN – doświadczony administrator nieruchomości

mawen-nieruchomosci-warszawa

Oferta wspólnoty mieszkaniowe

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to wielkie wyzwanie. Kilkanaście groszy niepotrzebnych wydatków na jeden metr budynku generuje spore koszty w przeliczeniu na całą wspólnotę, a znowu nieumiejętnie poczynione oszczędności potrafią się odbijać latami na technicznej kondycji budynku i w konsekwencji kosztach jego eksploatacji. Często potrzeba wiele miesięcy, aby nieruchomość przejętą z rąk nieumiejętnego zarządcy wyprowadzić na prostą.

Nasi licencjonowani zarządcy nieruchomości posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną by zapewnić Państwu najwyższy poziom profesjonalnych usług. Doświadczenie zdobyte zarówno przy zarządzaniu przedwojennymi kamienicami jak i przy obsłudze budynków dopiero co przejętych z rąk developera daje Państwu gwarancję, że nasi pracownicy poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

Profesjonalizm, nieszablonowe podejście i praca z nieruchomościami w taki sposób jakbyśmy sami w nich mieszkali to cechy, które wyróżniają nas na rynku. To dlatego zaufało nam już tylu klientów.