Zarządzanie, administracja nieruchomościami
Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Poznań, Gdańsk, Sopot, Gdynia

Doświadczony administrator nieruchomości - MAWEN

Nieruchomości koszt obsługi

Obsługa nieruchomości
Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Poznań, Gdańsk, Sopot, Gdynia

MAWEN - administracja nieruchomości

Swoją ofertę kierujemy do inwestorów i instytucji, którzy:

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

Obsługa nieruchomości mieszkalnych

W swojej wieloletniej pracy zajmowaliśmy się zarządzaniem i administrowaniem, zarówno zabytkowych kamienic, jak i nowych apartamentowców. Naszym celem jest utrzymanie nieruchomości w należytej kondycji, tak aby ich wartość stale wzrastała.

Zapewnimy wsparcie w kwestiach prawnych, administracyjnych i księgowych dotyczących wspólnoty mieszkaniowej, a razie konieczności reprezentujemy wspólnotę w kontakcie z osobami fizycznymi, instytucjami czy deweloperem.

Zobacz również:
oferta wspólnoty mieszkaniowe

administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi
Oferta obsługi nieruchomości przemysłowych i logistycznych​

Zarządzanie nieruchomościami
komercyjnymi, przemysłowymi oraz centrami handlowymi

Dzięki naszej pracy zyskasz więcej czasu na rozwój swojego biznesu oraz pewność, że prowadzisz go zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Stworzymy indywidualną strategię na potrzeby Twojej działalności.

Zadbamy o optymalne wykorzystanie przestrzeni do najmu oraz kontakt z obecnymi i przyszłymi najemcami.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, przemysłowymi i handlowymi nie tylko w Warszawie i okolicach, ale również na terenie całej Polski.

Co nas wyróżnia?

Jeżeli posiadasz nieruchomości na terenie Warszawy, Ożarowa Mazowieckiego, Poznania, Gdańska, Sopotu czy Gdyni, zapraszamy Cię do współpracy z naszym biurem nieruchomości.

10 lat doświadczenia w zakresie administracji i zarządzania nieruchomościami pozwoliło nam na dokładne rozpoznanie lokalnego rynku oraz nawiązanie kontaktów z okolicznymi Firmami i podwykonawcami.

Naszą ofertę kierujemy do: wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, które administrowanie nieruchomościami chcą powierzyć zaufanej firmie zewnętrznej.

Start typing and press Enter to search