Zarządzanie, administracja nieruchomościami Ożarów Mazowiecki, Warszawa.

Grupa MAWEN - doświadczony administrator nieruchomości

kompleksowa obsługa nieruchomości Warszawa
Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Swoją ofertę kierujemy do inwestorów i instytucji, którzy:

  • Poszukują doświadczonego administratora nieruchomości mieszkalnych na terenie Warszawy i okolic.
  • Chcą zwiększyć wartość posiadanych nieruchomości.
  • Szukają zarządcy, który działa w sposób skuteczny i przejrzysty.

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

  • administracyjna
  • finansowo-księgowa
  • prawna
  • techniczna
  • zarządzania umowami najmu
  • komercjalizacji powierzchni

Obsługa nieruchomości mieszkalnych

W swojej wieloletniej pracy zajmowaliśmy się zarządzaniem i administrowaniem, zarówno zabytkowych kamienic, jak i nowych apartamentowców. Naszym celem jest utrzymanie nieruchomości w należytej kondycji, tak aby ich wartość stale wzrastała.

Zapewnimy wsparcie w kwestiach prawnych, administracyjnych i księgowych dotyczących wspólnoty mieszkaniowej, a razie konieczności reprezentujemy wspólnotę w kontakcie z osobami fizycznymi, instytucjami czy deweloperem.

administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi
Nieruchomości handlowe, przemysłowe, biurowe

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, przemysłowymi oraz centrami handlowymi

Dzięki naszej pracy zyskasz więcej czasu na rozwój swojego biznesu oraz pewność, że prowadzisz go zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Stworzymy indywidualną strategię na potrzeby Twojej działalności. Zadbamy o optymalne wykorzystanie przestrzeni do najmu oraz kontakt z obecnymi i przyszłymi najemcami.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, przemysłowymi i handlowymi nie tylko w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, ale również na terenie całej Polski.

Co nas wyróżnia?

Jeżeli posiadasz nieruchomości na terenie Ożarowa Mazowieckiego, Warszawy i jej okolic, zapraszamy Cię do współpracy z naszym biurem nieruchomości. 10 lat doświadczenia w zakresie administracji i zarządzania nieruchomościami pozwoliło nam na dokładne rozpoznanie lokalnego rynku oraz nawiązanie kontaktów z okolicznymi Firmami i podwykonawcami.

Naszą ofertę kierujemy do: wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, które administrowanie nieruchomościami chcą powierzyć zaufanej firmie zewnętrznej.