Zarządzanie
centrami handlowymi.

Grupa MAWEN - obsługa i utrzymanie nieruchomości

Administracja centra handlowe

Obsługa nieruchomości
- centrum handlowe

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli centrów handlowych, którzy:

  • Chcą zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości.
  • Potrzebują pomocy w sprawnym zarządzaniu nieruchomościami.
  • Planują zwiększyć przychody z wynajmu powierzchni komercyjnej.

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

  • administracyjna
  • finansowo-księgowa
  • prawna
  • techniczna
  • zarządzania umowami najmu
  • komercjalizacji powierzchni

Zarządzanie centrami handlowymi

MAWEN Nieruchomości

Na sukces każdego centrum handlowego składa się wiele czynników, wysoki wskaźnik liczby odwiedzających, optymalne zagospodarowanie powierzchni komercyjnej, asortyment dostosowany do lokalnego rynku, a także przemyślana strategia zarządzania. 

Razem z nami możesz osiągnąć zamierzone cele, zapraszamy do współpracy.

Mawen zakres działalności

Od 10 lat zajmujemy się obsługą centrów handlowych w całej Polsce.

MAWEN Nieruchomości

Dzięki dobrze skoordynowanym działaniom zwiększymy wartość Twojej nieruchomości i sprawimy, że Twoje centrum handlowe stanie się atrakcyjnym miejscem dla odwiedzających go klientów. 

W szczególności skupimy się na niewynajętych powierzchniach, które nie generują zysków. Pomożemy Ci w opracowaniu odpowiedniej strategii i wyborze najemców, których towarów bądź usług poszukują klienci. 

Na rzecz naszych klientów wykorzystujemy wypracowane przez lata kontakty. Znajdziemy podwykonawców, którzy zadbają o wykonanie niezbędnych przeglądów i napraw.

Co nas wyróżnia?

Zarządzanie centrum handlowym to szczególny rodzaj pracy, który wymaga kompleksowego podejścia. Tylko nasi najbardziej doświadczeni agenci zajmują się współpracą z tego typu nieruchomościami. Zawsze działamy solidnie i uczciwie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Zarządzanie centrami handlowymi to nie tylko nasza praca ale i pasja, z której czerpiemy dużo zadowolenia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych centrów handlowych, ale również niewielkich nieruchomości skupiających od kilku do kilkunastu właścicieli, w których prowadzona jest działalność handlowa.

Mawen – Nieruchomości