Zarządzanie nieruchomościami
komercyjnymi.

Grupa MAWEN – doświadczony administrator nieruchomości

Nieruchomości komercyjne
Administracja nieruchomości komercyjne

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, którzy:

  • Chcą powierzyć obsługę nieruchomości komercyjnych doświadczonemu zarządcy.
  • Szukają sposobu na zoptymalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości.
  • Nie wiedzą jak zwiększyć wartość nieruchomości lub jej atrakcyjność.

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

  • administracyjna
  • finansowo-księgowa
  • prawna
  • techniczna
  • zarządzania umowami najmu
  • komercjalizacji powierzchni

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi to skomplikowane zadanie wymagające wiedzy z zakresu marketingu, ekonomii, prawa oraz znajomości lokalnego rynku. Powierzając nam rolę zarządcy, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu bez rozpraszania uwagi sprawami związanymi z administracją budynku. W odpowiednich rękach Twoja nieruchomość może zwiększyć swoją wartość, atrakcyjność oraz stanowić jeszcze lepszą wizytówkę Twojego biznesu.

Poznaj naszą ofertę

Z naszą pomocą zoptymalizujesz i zredukujesz koszty związane z obsługą nieruchomości. Powierzając to ważne zadanie firmie zewnętrznej, unikniesz wydatków związanych z utrzymaniem działu zarządzania w swojej firmie. Takie działanie przekłada się na sprawniejsze planowanie budżetu. Z nami masz pewność, że wszelkie działania administracyjne, finansowe i księgowe związane z Twoją nieruchomością zostawiasz w rękach profesjonalistów.

Przekonaliśmy się, że systematyczna konserwacja budynków przyczynia się do zwiększenia ich bezpieczeństwa oraz wartości rynkowej. W związku z tym dbamy o regularne przeglądy techniczne oraz remonty. Zdobyte kontakty, umożliwiają nam znalezienie odpowiedzialnych wykonawców, którym możemy powierzyć prace remontowe oraz obsługę techniczną obiektu. 

W ramach naszych usług możesz skorzystać również z pomocy inwestora zastępczego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewnimy wsparcie merytoryczne i praktyczne w procesie inwestycyjno – budowlanym. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie współpracy z podwykonawcą: od renegocjowania i podpisania umowy, po nadzór nad jakością wykonywanych usług i ostateczny odbiór wykonanych prac.

Nieruchomości komercyjne Warszawa
Nieruchomości komercyjne Warszawa

Biuro nieruchomości Mawen-zarządca godny zaufania

Przez ostatnich 10 lat wielu klientów w całej Polsce powierzyło nam zarządzanie budynkami komercyjnymi. Dzięki zdobytemu  doświadczeniu potrafimy dostosować swoje działania do specyfiki Twojego biznesu. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami opracujemy optymalną strategię administracji i zarządzania. Podejmując z nami współpracę, przekonasz się, że działamy w sposób uczciwy i profesjonalny. 

Naszym celem jest poprawa funkcjonowania Twojej nieruchomości. Do obsługi partnerów biznesowy delegujemy wyłącznie doświadczonych agentów, dzięki czemu nasze działania świadczone są na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy grupę profesjonalistów. Z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zadania i czerpiemy satysfakcję z efektów naszej pracy. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Każdy doświadczony zarządca nieruchomości komercyjnych rozumie, że pracuje z ludźmi i dla ludzi. Partnerskie i profesjonalne podejście to podstawa naszej pracy. Działamy nie tylko w Warszawie i jej okolicach, ale na terenie całej Polski.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli powierzchni biurowych, magazynowych, użyteczności publicznej, apartamentowców, centrów handlowych oraz każdej osoby, która czas przeznaczony na administrację i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi chciałaby poświęcić na rozwój swojego biznesu.