Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Doświadczony administrator nieruchomości - MAWEN

Obsługa nieruchomości komercyjnych

MAWEN Nieruchomości

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, którzy:

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

Komu zlecić obsługę nieruchomości?​

Komu zlecić
obsługę nieruchomości?

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi to skomplikowane zadanie wymagające wiedzy z zakresu marketingu, ekonomii, prawa oraz znajomości lokalnego rynku

Powierzając nam rolę zarządcy, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu bez rozpraszania uwagi sprawami związanymi z administracją budynku. 

W odpowiednich rękach Twoja nieruchomość może zwiększyć swoją wartość, atrakcyjność oraz stanowić jeszcze lepszą wizytówkę Twojego biznesu.

Oferta obsługi
nieruchomości komercyjnych

Z naszą pomocą zoptymalizujesz i zredukujesz koszty związane z obsługą nieruchomości.

Powierzając to ważne zadanie firmie zewnętrznej, unikniesz wydatków związanych z utrzymaniem działu zarządzania w swojej firmie. Takie działanie przekłada się na sprawniejsze planowanie budżetu.

Z nami masz pewność, że wszelkie działania administracyjne, finansowe i księgowe związane z Twoją nieruchomością zostawiasz w rękach profesjonalistów.

Konserwacja budynku

Przekonaliśmy się, że systematyczna konserwacja budynków przyczynia się do zwiększenia ich bezpieczeństwa oraz wartości rynkowej. W związku z tym dbamy o regularne przeglądy techniczne oraz remonty.

Zdobyte kontakty, umożliwiają nam znalezienie odpowiedzialnych wykonawców, którym możemy powierzyć prace remontowe oraz obsługę techniczną obiektu.

Współpraca z podwykonawcami

W ramach naszych usług możesz skorzystać również z pomocy inwestora zastępczego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewnimy wsparcie merytoryczne i praktyczne w procesie inwestycyjno – budowlanym.

Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie współpracy z podwykonawcą: od renegocjowania i podpisania umowy, po nadzór nad jakością wykonywanych usług i ostateczny odbiór wykonanych prac.

Biuro nieruchomości Mawen
- zarządca godny zaufania

Przez ostatnich 10 lat wielu klientów w całej Polsce powierzyło nam zarządzanie budynkami komercyjnymi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy dostosować swoje działania do specyfiki Twojego biznesu.

Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami opracujemy optymalną strategię administracji i zarządzania. Podejmując z nami współpracę, przekonasz się, że działamy w sposób uczciwy i profesjonalny.

Na czym się skupiamy?

Naszym celem jest poprawa funkcjonowania Twojej nieruchomości.

Do obsługi partnerów biznesowy delegujemy wyłącznie doświadczonych agentów, dzięki czemu nasze działania świadczone są na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy grupę profesjonalistów. Z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zadania i czerpiemy satysfakcję z efektów naszej pracy. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie.

Każdy doświadczony zarządca nieruchomości komercyjnych rozumie, że pracuje z ludźmi i dla ludzi. Partnerskie i profesjonalne podejście to podstawa naszej pracy. Działamy nie tylko w Warszawie i jej okolicach, ale na terenie całej Polski.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli powierzchni biurowych, magazynowych, użyteczności publicznej, apartamentowców, centrów handlowych oraz każdej osoby, która czas przeznaczony na administrację i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi chciałaby poświęcić na rozwój swojego biznesu.

Start typing and press Enter to search