Zarządzanie nieruchomościami przemysłowymi i logistycznymi

Grupa MAWEN - firma obsługująca nieruchomości

Zarządzanie nieruchomości przemysłowe

Obsługa nieruchomości przemysłowych i logistycznych

MAWEN - administracja nieruchomości

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, którzy:

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

Komu zlecić zarządzanie nieruchomością przemysłową lub logistyczną?

Zarządzanie nieruchomościami przemysłowymi czy logistycznymi to zadanie dla doświadczonego zarządcy.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wszelkie kwestie dotyczące administrowania i zarządzania budynkiem są we właściwych rękach. Zaufało nam już wiele firm oraz instytucji.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosować się do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Oferta obsługi nieruchomości przemysłowych i logistycznych​

Oferta obsługi
nieruchomości przemysłowych i logistycznych

Pomożemy Ci zoptymalizować koszty utrzymania i obsługi nieruchomości. Przygotujemy plany budżetów finansowo-gospodarczych i finansowo-remontowych. Zapewnimy pełną obsługę księgową oraz prawną nieruchomości. Możesz być pewien, że wszelkie podjęte przez nas działania są zawsze zgodne z aktualnymi przepisami i wymogami prawnymi.

Szczególną uwagę przykładamy do stanu technicznego budynków. Każda nieruchomość nad którą sprawujemy pieczę, jest regularnie sprawdzana pod kątem bezpieczeństwa. W ten sposób dbamy nie tylko o budynek, ale o każdą pracującą w nim osobę.

W razie potrzeby zapewniamy obsługę podwykonawców oraz nadzorujemy wszystkie etapy ich prac, mając na względzie najlepsze dobro powierzonych nam nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

Do obsługi nieruchomości przemysłowych i logistycznych wyznaczamy wyłącznie najbardziej doświadczonych pracowników. Jesteśmy zespołem, który z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy i codziennych wyzwań. To nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Chętnie spotkamy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli hal przemysłowych, parków logistycznych, fabryk i firm produkcyjnych, które nie chcą tworzyć wewnętrznego działu obsługi nieruchomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Start typing and press Enter to search