Zarządzanie nieruchomościami.

Grupa MAWEN – doświadczony administrator nieruchomości

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mawen nieruchomości

Naszą ofertę kierujemy do wspólnot, inwestorów i instytucji, które:

  • Poszukują doświadczonego administratora lub zarządcy, który działa w sposób skuteczny i przejrzysty.
  • Chcą zwiększyć wartość posiadanych nieruchomości.
  • Potrzebują wsparcia w aspektach prawnych lub księgowych.

W zakres naszych działań wchodzi obsługa:

  • administracyjna
  • finansowo-księgowa
  • prawna
  • techniczna
  • zarządzania umowami najmu
  • komercjalizacji powierzchni

Od 10 lat do naszych zadań należy obsługa nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych/przemysłowych oraz handlowych.

Obsługa i zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi

Zadbamy o utrzymanie nieruchomości w należytej kondycji oraz zapewnimy wsparcie w planowaniu i przeprowadzaniu inwestycji. Priorytetem jest zachowanie jak największej wartości nieruchomości. Działamy w najlepszym interesie wspólnoty mieszkaniowej. Chcemy aby budynek oraz jego otoczenie były bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla wszystkich jego mieszkańców. 

Wszystkie podjęte przez nas działania (administracyjne, księgowe, czy finansowe) prowadzone są zgodne z prawem, a także w sposób przejrzysty dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy i okolic, co oznacza, że doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości.

Nieruchomości mieszkalne administracja
Nieruchomości przemysłowe i komercyjne

Obsługa nieruchomości komercyjnych i przemysłowych

Powierzając nam opiekę nad Twoimi nieruchomościami, możesz w pełni skupić się na swoim biznesie. Poza obsługą administracyjną i ekonomiczno-finansową obiektu zajmujemy się przygotowywaniem planów budżetowych, współpracą z podwykonawcami oraz nadzorem nad eksploatacją i technicznym stanem nieruchomości. To wszystko w profesjonalnej atmosferze
współpracy. Obsługujemy nieruchomości przemysłowe i komercyjnie na terenie całej Polski.

Obsługa centrów handlowych

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze centrów handlowych pozwala nam na sprawne osiąganie wspólnie założonych celów, jakimi mogą być: zwiększenie ilości osób wizytujących centrum handlowe, utrzymanie lub zwiększenie wartości nieruchomości. 

W przypadku centrów handlowych, oprócz działań typowych dla nieruchomości komercyjnych skupiamy się także nad obsługą najemców. Wymaga to kompleksowego podejścia oraz wszechstronnej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii oraz marketingu. Obszarem naszej działalności jest cała Polska.

Administracja centrum handlowe

Co nas wyróżnia?

Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W każdej nieruchomości dostrzegamy nie tylko budynek, ale przede wszystkim właścicieli i lokatorów. Dlatego też działamy w sposób uczciwy, etyczny, z poszanowaniem każdej osoby, z którą mamy przyjemność współpracować. Zarządzanie nieruchomościami stało się naszą pasją.

Z przyjemnością obserwujemy, jak dzięki naszym wysiłkom, wiele kamienic odzyskało dawny blask, a nowe budynki nękane chorobami wieku dziecięcego przestały sprawiać trudności wynikające z błędów deweloperskich.