Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Administracja, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa

Obsługa wspólnot mieszkaniowych

Obsługa wspólnot mieszkaniowych
– sprawdzian umiejętności

Mawen - Administracja Nieruchomości

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to wielkie wyzwanie.

Kilkanaście groszy niepotrzebnych wydatków na jeden metr powierzchni budynku generuje spore koszty w przeliczeniu na całą wspólnotę, a znowu nieumiejętnie poczynione oszczędności potrafią się odbijać latami na technicznej kondycji budynku i w konsekwencji kosztach jego eksploatacji.

Często potrzeba wiele miesięcy, aby nieruchomość przejętą z rąk nieumiejętnego zarządcy lub administratora nieruchomości wyprowadzić na prostą.

Fachowa administracja wspólnot mieszkaniowych

Nasi licencjonowani administratorzy nieruchomości posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną, by zapewnić Państwu najwyższy poziom profesjonalnych usług.

Doświadczenie zdobyte zarówno przy zarządzaniu przedwojennymi kamienicami generującymi dużo trudności technicznych, jak i przy administrowaniu osiedlami mieszkaniowymi dopiero co przejętymi z rąk dewelopera daje Państwu gwarancję, że nasi pracownicy poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Jakimi administratorami jesteśmy?

MAWEN zarządzanie nieruchomościami

Profesjonalizm, nieszablonowe podejście i praca z nieruchomościami w taki sposób, jakbyśmy sami w nich mieszkali to cechy, które wyróżniają nas na rynku. To dlatego zaufało nam już tylu klientów, głównie w Warszawie. Ich zadowolenie napędza nas do ciągłego rozwoju i zdobywania coraz to wyższych umiejętności. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi traktujemy niezwykle poważnie, ponieważ wiemy, że powierzono w nasze ręce dobra materialne innych.

Co robimy jako administrator nieruchomości?​

Mawen Nieruchomości

Pełen zakres zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi

Co dokładnie obejmuje obsługa wspólnot mieszkaniowych? 

To zawieranie, negocjowanie i zmiany umów z dostawcami mediów i usług wspólnych. To również negocjowanie i zawieranie ubezpieczeń części wspólnych. Poza tym zapewniamy utrzymanie czystości i porządku poprzez nadzorowanie firmy sprzątającej. Kontrolujemy tereny zielone. 

Do naszych zadań należy też prowadzenie ewidencji pozaksięgowej, a także rozliczeń mediów. Zajmujemy się przygotowywaniem budżetów rocznych dla nieruchomości. Sporządzamy sprawozdania roczne i indywidualne dla poszczególnych właścicieli. Umożliwiamy sprawdzanie online stanu rozrachunków.

obsługa wspólnot mieszkaniowych

Współpraca z firmami zewnętrznymi przy administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi

W ramach administracji wspólnot mieszkaniowych reprezentujemy właścicieli w kontaktach z firmami zewnętrznymi.

Przygotowujemy przetargi i konkursy ofert na prace remontowe oraz wyszukujemy i prowadzimy rozmowy z potencjalnymi wykonawcami.

Oczywiście, co bardzo ważne, sprawujemy nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne na terenie nieruchomości – chcemy, aby wszystko zostało wykonane z należytą starannością.

Co gwarantujemy?

Co się wiąże z obsługą wspólnot mieszkaniowych? Przede wszystkim ważny jest stały kontakt z administratorem i to właśnie zapewniamy. Nasi klienci mogą być pewni, że żadne pytania lub telefony od właścicieli nie pozostaną bez odpowiedzi. 

Przygotowujemy przejrzyste rozliczenia finansowe. Jesteśmy rzetelni i uczciwi przy wyborze wykonawców usług na nieruchomości. Możemy pochwalić się również dużą wiedzą techniczną. W końcu administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi to nasza specjalność. 

Warszawa i Poznań – to w tych miastach skorzystasz z naszych usług zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi.

Start typing and press Enter to search